II LWM: Zwycięstwo w meczu derbowym

Do Dzierżoniowa udali się zawodnicy rocznika 2005 i młodsi po kolejne punkty w lidze wojewódzkiej, o które w sobotni poranek powalczyli z miejscową Lechią. Do przerwy mimo "wymiany ciosów" to ząbkowiczanie schodzili z boiska ze skromnym prowadzeniem 1:0. Po zmianie stron

" Cieszy na pewno wysokie zwycięstwo na ciężkim terenie. Dobre spotkanie zagrał Maciej Szumny, który wybronił trzy niemalże 100% sytuacje, jednak na taki wysiłek naszego bramkarza złożyły się błędy w ustawieniu defensywnym. Kolejny tydzień będzie wymagający, a to za sprawą środowej potyczki z Polonią Trzebnica i Górnikiem Wałbrzych. Tym razem oba spotkania rozegramy na własnym obiekcie.

Lechia Dzierżoniów- Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:4(0:1)

bramki: Filip Stuglik (as. Karol Kowalczuk), Oliwier Ćwikła 2x, (as. Karol Kowalczuk 1x), Alan Madej (as. Karol Kowalczuk)