Rocznik 2006 bezkonkurencyjny w Ząbkowicach Śl.

Dnia 21.11.2015 r., w hali Słoneczna, zainaugurowano rozgrywki dla drużyn złożonych z uczniów do 3 klasy SP. AP Orzeł Ząbkowice Śląskie reprezentowały trzy drużyny, które z powodzeniem rozegrały swoje spotkania. Oprócz Orła, udział brały też drużyny z Orlika Ząbkowice Śląskie i Braszowic. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna AP Orzeł I Ząbkowice Śląskie, zwyciężając wszystkie swoje mecze. Jest to pierwsze z cyklu Grand Prix organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ząbkowicach Śląskich.

ORZEŁ I ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE: Dawid Łaszczewski, Bartosz Zawadzki, Igor Skiba, Hubert Szuszkiewicz, Patryk Charęza,  Alan Madej, Bartosz Nocoń

ORZEŁ II ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE: Konrad Jamborski, Mateusz Nocoń, Michał Fitak, Oskar Stachurski, Wiktor Roman, Antek Gnusowski, Maciej Bochenek

ORZEŁ III ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE: Adrian Kowalczyk, Igor Marek, Marcel Skrzypek, Krystian Sowa, Filip Wilk, Oliwer Jednak, Konrad Jarowski