Sparing z WKS Śląsk Wrocław

W minioną niedzielę udaliśmy się do Wrocławia na mecz kontrolny ze Śląskiem. Nasi rówieśnicy to drużyna, z którą mierzyliśmy się nie raz, w ramach licznych turniejów, projektu "Turniej Pięciu Miast", a także sparingów na orlikach.

W związku z założonym planem rozgrywania spotkań sparingowych pod ligę młodzika, w tejże formule przyszło nam zagrać z "Wojskowymi". Gra 4x20 minut 8+1 "wypompowała" młodych orłów, a wąska kadra, która liczyła 13 zawodników nie wytrzymała w końcówce spotkania. Mimo to, spotkanie było wyrównane, pełne walki, a trenerzy dostali kolejną dawkę informacji o swoich podopiecznych.

WKS Śląsk Wrocław - Orzeł Ząbkowice Śląskie 7:2 (0:0/1:2/2:2/7:2)

AP Orzeł Ząbkowice Śląskie: Maciej Szumny, Jakub Kuzakowski, Filip Stuglik, Alan Madej, Bartosz Nocoń, Dawid Łaszczewski, Patryk Charęza, Cezary Kawecki, Stanisław Kozioł, Kamil Ostaszewski, Hubert Szuszkiewicz, Kamil Krzyżanowski, Karol Kowalczuk

Trener K.Cupiał