Z wizytą na stadionie Śląska

Andrzejkowe granie odnotowali w sobotnie popołudnie zawodnicy z rocznika 2005 i młodsi Orła Ząbkowice Śląskie, którzy wraz z trenerem Cupiałem udali się na turniej sparingowy do Wrocławia, gdzie rozegrali mecze kontrolne z drużynami WKS Śląsk II Wrocław (rocznik 2004) i Forza Wrocław (rocznik 2004). Spotkania odbywały się w kategorii młodzik pod balonem na wrocławskim AWF-ie.

Drużyny zagrały w systemie każdy z każdym (mecz-rewanż). "Biało-niebiescy" zaprezentowali się z dobrej strony odnosząc 3 remisy i jedno zwycięstwo:

WKS Śląsk II Wrocław - AP Orzeł Ząbkowice Śl. 0:0/0:0

Forza Wrocław - AP Orzeł Ząbkowice Śląskie 0:0/0:2 (bramki: Alan Madej, Karol Kowalczuk)

AP Orzeł Ząbkowice Śl: Mateusz Badecki, Filip Stuglik, Patryk Charęza, Mathias Terlecki, Bartosz Zawadzki, Bartosz Nocoń, Karol Kowalczuk, Cezary Kawecki, Karol Pokrywka, Tomasz Palac, Konrad Jamborski, Dawid Łaszczewski, Alan Madej, Kamil Krzyżanowski

Po mini turnieju przyszła pora na mecz Ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław, a Pogonią Szczecin, który obejrzeliśmy z trybun. Podczas spotkania ząbkowiczanie zaangażowali się w kulturalny doping dla gospodarzy, a przede wszystkim Pawła Zielińskiego, który był wyróżniającym zawodnikiem swojej drużyny. Po ostatnim gwizdku sędziego, piłkarze podeszli do trybun, gdzie zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia z kibicami.

Trener K.Cupiał/Echo Tygodnia