Sparing z Bielawianką

W angielskiej aurze doszło do spotkania w Bielawie pomiędzy miejscową Bielawianką, a ząbkowickim Orłem. Gospodarze grający na co dzień w Okręgowej Lidze Młodzika zaprezentowali techniczną piłkę, a mecz był wyrównanym widowiskiem. Ostatecznie goście zwyciężają 6:3.

"Jestem zadowolony z tego sparingu. Mecz z lepszym rywalem, a do tego możliwość przeglądu kadry, ustawień i eksperymentów. Szkoda, że nie miałem do dyspozycji optymalnej listy zawodników (m.in. brak bramkarzy), jednak taka jest piłka. Mam nadzieję, że nie będzie to ostatnie spotkanie z kolegami z Bielawy."

UKS Bielawianka Bielawa - KS Orzeł Ząbkowice Śląskie 3:6 (0:2/1:1/0:3/1:0)

bramki: Stanisław Kozioł 3x, Alan Madej, Karol Kowalczuk, Mateusz Nocoń

KS Orzeł Ząbkowice Śląskie: Karol Kowalczuk, Alan Madej, Stanisław Kozioł(C), Igor Skiba, Bartosz Nocoń, Mateusz Mądry, Filip Stuglik, Konrad Jamborski, Oliwier Ćwikła, Hubert Szuszkiewicz, Mathias Terlecki, Damian Rapciak, Mateusz Nocoń