I miejsce ząbkowickiego Orła na halowym turnieju w Grodkowie!

Zawodnicy rocznika 2005 i młodsi udali się w sobotni poranek na Opolszczyznę, gdzie w Grodkowie, rozegrali halowy turniej w kat. Młodzik. Udział w turnieju wzięło sześć ekip, z czego dwie reprezentowały ząbkowicki klub.

Oprócz „biało-niebieskich”, na parkiecie zameldowały się: Lider Skarbimierz, LZS Grodków, Forza Wrocław, Champions Oława. Każdy mecz trwał 1x18 minut, a zespoły rozgrywały spotkania każdy z każdym.

Drużyna składająca się z zawodników rocznika 2005 była tego dnia bezkompromisowa zdobywając komplet punktów w pięciu spotkaniach, strzelając 33 bramki, tracąc przy tym jedną. Druga grupa (rocznik 2006) w ostatnim spotkaniu zapewniła sobie brąz, wyprzedzając gospodarzy zaledwie jednym trafieniem.

Podczas zakończenia turnieju zostały rozlosowane nagrody indywidualne. Nie obyło się bez wyróżnień.

Najlepszym strzelcem okazał się Stanisław Kozioł (Orzeł 05),a zawodnikiem całego turnieju Oliwier Ćwikła (Orzeł 05). Wyróżniającym zawodnikiem w pierwszej drużynie wskazano Karola Kowalczuka, a w młodszych Alana Madeja.

„Dobre widowisko zapewniła tego dnia pierwsza drużyna. Zagrali dojrzale, dominując w każdym spotkaniu przeciwnika, robiąc to z gracją w grze zespołowej. Zadowolony jestem jednak z młodszych zawodników, których mecze ze starszymi rywalami były ambitne i przełożyły się na końcowy sukces. „- trener K.Cupiał

Orzeł 05 Ząbkowice Śl.: Maciej Szumny, Jakub Kuzakowski, Filip Stuglik, Oliwier Ćwikła, Cezary Kawecki, Karol Kowalczuk, Robert Dąbkowski, Kamil Krzyżanowski, Stanisław Kozioł, Bartek Kluba

Orzeł 06 Ząbkowice Śl.: Michał Kluba, Bartosz Zawadzki, Bartosz Nocoń, Konrad Jamborski, Alan Madej, Miłosz Samuel, Hubert Szuszkiewicz, Igor Skiba, Witek Sawka, Mateusz Nocoń, Dawid Łaszczewski