Młodzicy sparowali z juniorami

Niecodzienny sparing w Ząbkowicach Śląskich

Do interesującej gry wewnętrznej doszło w miniony poniedziałek na ząbkowickim orliku, gdzie juniorzy Orła Ząbkowice Śląskie zmierzyli się z… młodzikami swojego klubu.

Spotkanie pomiędzy liderem Okręgowej Ligi Juniora Starszego prowadzonymi przez trenera Szymczaka, a zawodnikami z II ligi wojewódzkiej młodzika trenera Cupiała miało charakter wyłącznie poglądowy i humorystyczny. Spotkanie rozegrane zostało 1x30 minut w składach mieszanych po zaplanowanych treningach obu drużyn.

„ Bardzo dobra inicjatywa. Taki zabieg miał na celu podnieść motywację młodych zawodników, którzy chcieli „pokazać się” w starciu ze swoimi starszymi o kilka lat kolegami z klubu, natomiast z drugiej strony „starszyzna” zdawała swój sprawdzian z bycia dojrzałym zawodnikiem, który posłuży za wzór do naśladowania. Bardzo dziękuję trenerowi Szymczakowi o umożliwienie rozegrania takiego spotkania.”- trener K.Cupiał